KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9201479
nr 920 1479
Blandteknik
S G-son, signerad, 54x70
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 18:43:57
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)